شماره  ۷–۸۸۳۳۸۶۰۶ (۰۲۱)

معرفی

با توجه به افزایش تولید قارچ در کشور و نیز میزان مصرف و کشش بازار قارچ تازه، و در جهت فراهم نمودن زیرساخت های لازم برای صادرات قارچ، احداث واحد صنایع تبدیلی و تخصصی قارچ بسیار ضروری به نظر می رسید. به همین دلیل شرکت مادر (پارس شهریار) پس از انجام مطالعات اولیه و اخذ مجوزهای لازم، با خرید و نصب ماشین آلات تخصصی صنایع تبدیلی قارچ (ساخت کشور هلند) و تهیه سایر ماشین آلات لازم، واحد صنایع تبدیلی تخصصی و بسیار مدرن قارچینو را که در نوع خود در کشور بی نظیر است، از ابتدای سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رساند.

 

با ورود تولیدات این واحد به بازار، علاوه بر ارائه محصولات جدید و باکیفیت قارچ بلنچ شده به صورت کاملاً بهداشتی جهت مصرف در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها، و صنایع غذایی در بسته بندی های مورد نیاز آن ها، محصولات فرآوری شده قارچ شامل ترشیجات، کنسروها و غذاهای قارچی جهت مصارف خانگی نیز به بازار عرضه شده است.

گواهینامه های بین المللی

با تمرکز بر کیفیت محصولات تولیدی، این شرکت از سال ۱۳۸۹ اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت در قالب استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 نموده و در همان سال موفق به اخذ گواهینامه مزبور از TUV آلمان گردید. علاوه بر گواهینامه فوق، این شرکت در راستای طرح مشتری مداری، در سال ۱۳۹۰ اقدام به استقرار سیستم رضایت مندی مشتری در قالب گواهینامه بین المللی ISO 10002:2004 نمود و در همان سال موفق به اخذ گواهینامه مذکور از ASYS اسپانیا گردید. بدین ترتیب این شرکت به عنوان اولین دریافت کننده این گواهینامه ها در صنعت پرورش قارچ کشور شناخته می شود.